TJ Sokol Příbram na Moravě

Sběr železného šrotu

V sobotu 11.5.2024 od 9.00h bude probíhat sběr železného šrotu. Prosíme, abyste si železný šrot připravili před dům až v sobotu. Pokud budete potřebovat nějaký šrot vynést, stačí, když si nás zastavíte při sobotním sběru nebo pokud chcete mít jistotou, zavolejte panu Krejčířovi na tel: 733 452 295 a on vynesení a odvoz zajistí.

Poděkování

TJ Sokol děkuje všem, kteří se zúčastnili příprav Tradičního pálení čarodějnic a Příbramské poutě. Dále pak děkujeme všem, kteří se zúčastnili a Sokolu přispěli buď dobrovolným vstupným nebo při nedělním zvaní na pouť.

Poděkování patří i obci za ať už finanční, či materiálovou podporu při organizaci těchto akcí.

Věříme, že se vám akce líbili a už teď se těšíme na další ročníky.

Pro starší aktuality klikni níže

O nás

Fotbalový klub hraje IV. třídu a má dlouhou tradici v Příbrami na Moravě. Klub je založen na zásadách fair play a podporuje rozvoj mladých talentů v regionu. Pravidelně se účastní místních turnajů a soutěží a má silnou fanouškovskou základnu.

Číst dále

Služby

Fotbalový trénink pro děti a mládež

V práci s mládeží máme velkou rezervu. Hledáme aktivního člena, který by se toho ujal.

Účast v fotbalových turnajích a zápasech

Účast v fotbalových turnajích a zápasech je pro fanoušky i hráče nezapomenutelným zážitkem plným vášně, emoce a soutěživosti.

Provoz a údržba fotbalového hřiště

Provoz a údržba fotbalového hřiště zahrnuje pravidelnou kontrolu a opravy travnaté plochy, výměnu poškozených konstrukcí a zajištění bezpečnosti. Toto vše má na starosti Jirka Kratochvíl.